Industrial wastewater treatment plantsCleaning the oil and fat separatorsRegeneration of industrial packagingSales sewage treatment plant in OKO-tech

Industrial wastewater treatment plants

Treatment of industrial wastewater reclamation and water-based liquid waste, liquid waste transportation, receipt directly from the customer. Laboratory tests of wastewater, waste treatment.

More information

Cleaning the oil and fat separators

Cleaning of sewerage and water supply, suction excavator-services, rental of containers for waste disposal, transport, waste, liquid waste disposal,

More information

Regeneration of industrial packaging

Packaging recycling, recovery of packaging waste: drums, IBC 1000L, 1000L pallet, the recovery of packaging waste

More information

Sales sewage treatment plant in OKO-tech

Sanator-bis is the exclusive representative in the Polish, German company OKO-tech manufacturer of modern industrial wastewater treatment plants.

More information

Treatment of industrial wastewater

The purification of industrial waste , liquid waste recovery and waterborne transport liquid waste , Research Laboratory.

Read more
Cleaning the oil separators

Cleaning and monitoring drains, suction excavator work , container rental , transportation of waste and liquid waste

Read more
Service of industrial packaging

Washing barrels and tanks IBC 1000L. Purchase, sale, transport, recovery and recycling of packaging and packaging waste.

Read more
Sale of technology OKO-tech

Sanator-bis has signed an agreement with German partner OKO-tech exclusively in conducting commercial activities in Poland.

Read more

Fotogaleria

separatory substancji ropopochodnych
czyszczenie separatorów
Wdrożenie innowacyjnej metody oczyszczania ścieków przemysłowych
separatory tłuszczu

Czyszczenie, odzysk, utylizacja, odpady opakowaniowe, ropopochodne, wiertnicze, Badania

Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży gospodarowania odpadami i badania oraz oczyszczania ścieków. Szereg zdobytych przez nas uprawnień, certyfikatów i pozwoleń, a także wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów i nowoczesny park maszynowy sprawiają, że nasza firma to odpowiedzialny i godny zaufania partner w biznesie.

Do naszych zadań należą m.in.: neutralizacja wszelkiego rodzaju odpadów, unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych, odzysk opakowań, wywóz nieczystości płynnych, oczyszczanie ścieków przemysłowych. Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do gospodarowania nieczystościami.

Firma SANATOR-BIS prowadzi kompleksową obsługę firm z różnych branż działalności, z zakresu gospodarowania odpadami i ściekami przemysłowymi. Są to różnego typu przedsiębiorstwa, restauracje, ale obsługujemy także szpitale czy kliniki weterynaryjne w zakresie utylizacji odpadów niebezpiecznych. Jesteśmy gotowi do tego, aby wdrażać w firmach naszych klientów innowacyjne technologie, pozwalające na niwelowanie potencjalnie szkodliwego wpływu na środowisko ścieków i odpadów pochodzących z zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Do naszych zadań należy również czyszczenie separatorów tłuszczu oraz konserwacja i regularny przegląd takich urządzeń jak separator substancji ropopochodnych.

Jesteśmy partnerem niemieckiej firmy OKO-tech specjalizującej się w budowie i obsłudze dużych instalacji chemicznych i fizycznych, w których obrabia się różnorodne ścieki przemysłowe. Urządzenia do oczyszczania ścieków tej marki mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane mogą być przy obróbce metali żelaznych i nieżelaznych, w przemyśle tekstylnym i odzieżowym, spożywczym, w myjniach samochodowych, elektrowniach i spalarniach, a także przy wydobyciu ropy i gazu.

Możemy pochwalić się, że Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy OKO-tech i sprowadza jej nowoczesne technologie do Polski. Jednym z naszych największych osiągnięć jest budowa kilka lat temu najnowocześniejszej oczyszczalni ścieków przemysłowych w Europie w Zgierzu. W centrum naszego zainteresowania znajdują się też odpady wiertnicze i odpady ropopochodne. Zajmujemy się również wysokociśnieniowym czyszczeniem instalacji przemysłowych oraz czyszczeniem kanalizacji. Wszystkie procesy odbywają się zgodnie z przepisami prawa i w zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla środowiska.W zakresie naszych usług leżą jeszcze badania laboratoryjne ścieków. W naszym laboratorium przeprowadzamy szczegółowe analizy składu ścieków oraz odpadów dostarczanych do naszego zakładu w Zgierzu.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, cały czas poszerzamy swoją ofertę oraz zakres świadczonych usług w gospodarowaniu odpadami i nie tylko. Prowadzimy np. od 2016 roku laboratorium mobilne. Badamy odpady, ścieki i wodę na terenie całego kraju, bez konieczności dostarczania nam próbek przez Klienta. Zajmujemy poza tym się profesjonalnym przetwarzaniem odpadów, dostarczaniem opakowań jednorazowych oraz badaniem próbek odpadów przemysłowych. Świadczymy usługi najwyższej jakości, przy użyciu nowoczesnych technologii, wysokiej klasy urządzeń i przy doskonałym zapleczu logistycznym. Nasza firma ciągle się rozwija, inwestując w nowe rozwiązania i szkolenia swoich pracowników. To sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie i oczekiwania naszych Klientów.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?